Biżuteria przewodnik

Biżuteria przewodnik

Czym jest Plating?


 • Generalnie powłoki to proces, w którym element biżuterii wykonane z pewnego metalu lub stopu jest pokryta warstwą innego metalu. Na przykład, miedzi lub srebra pierścionek z warstwą złota na górze byłyby sprzedawane jako złocone.
 • Być może słyszeliście z białego złota, który jest stopem złota żółtego i białego metalu (na przykład pallad).
 • Jednak może się okazać, że to interesujące, aby dowiedzieć się, że od tego stopu zwykle wygląda żółtawe, często jest pokryty rodem dać mu czystą białą barwę.

 • W takim przypadku, należy mieć świadomość, że po pewnym czasie użytkowania, warstwa rodu będą nosić się, odsłaniając żółtą zabarwiony materiał pod spodem.


Dlaczego warto kupić powlekaną Biżuteria?


 • Z całą pewnością wie, co złota biżuteria jest, ale czy wiesz, co to oznacza dla kawałka być złotem? Poszycie może mieć duże znaczenie, jeśli chodzi o cenę, którą płacisz za biżuterię, jak platerowane kawałki są zazwyczaj tańsze niż te stałych.
 • Na przykład, pozłacana biżuteria będzie kosztować mniej niż analogiczny element wykonany głównie ze złota. Tak więc, jeśli pieniądze są ważnym czynnikiem, może chcesz iść z powlekanego biżuterii.


Kiedy kupić Biżuteria platerowana


 • Najlepiej jest kupić Plated biżuterię, jeśli nie zamierzają je nosić na co dzień.
 • Jeśli, na przykład, trzeba złoty pierścień, który będzie nosić tylko od czasu do czasu, równie dobrze można iść z pozłacane.


Srebro w porównaniu z czystego srebra: Jaka jest różnica?


 • Srebro i srebro są terminy, które są często używane zamiennie, ale nie zawsze oznacza to samo. Rzućmy okiem na to, jak biżuteria oznaczone jako srebro różni się od przedmiotów wykonanych z czystego srebra.


Co to jest czyste srebro?


 • Czystego srebra, również określany jako czystego srebra, ma rzeczywistą zawartość srebra 99,9%. Ze względu na swoją wysoką czystością, grzywny srebra jest zbyt miękki do wykorzystania w produkcji biżuterii i jest często mieszany z innymi metalami, aby utrudnić.


Czym jest Srebro?


 • Srebra jest stopem miedzi tworzy się, gdy dodaje się do czystego srebra, tak aby otrzymany związek trwalsze i mniej miękki.
 • Zazwyczaj srebra o czystości 92,5%, co oznacza, że ​​7,5% stopu jest wykonany z miedzi lub innych metali (zazwyczaj cynku lub niklu).
 • Istnieje również tak zwane drobne srebro, który jest stopem o niższej czystości: To zazwyczaj zawierają 90% lub mniej srebra.


Czym jest Swarovski?


 • Kryształy Swarovskiego są sztuczne perełki produkowane w Austrii. W 1892 roku, Daniel Swarovski wynalazł maszynę do produkcji precyzji cięcia, piękne, wysokiej jakości kryształów szklanych za pomocą ołowiu kwarc, piasek i minerały. Dokładne proporcje tych surowców pozostaje tajemnicą firmy. Ten specjalistyczny proces produkcji gwarantuje najwyższy możliwy stopień precyzji, która produkuje błyszczące kryształy. Od pięciu pokoleń rodzina Swarovski kontynuuje tradycję tworzenia najbardziej rozpoznawanych na świecie kryształy z ich fabryki w Wattens, Austria.


Dlaczego kryształy Swarovskiego droższe niż szkło?


 • Metoda produkcji i przetwarzania surowców zasobów są ważnymi czynnikami wpływającymi na jakość gotowych kryształów. Swarovski korzysta wyłącznie z najlepszych materiałów do mody aspektach szkła ołowiowego, który jest znany na całym świecie ze swej błyskotliwości i wartości. Superior produkcji, materiały, cięcia, i polerowania są co zestaw kryształów Swarovskiego spośród innych hut szkła. Według Swarovski, "przecinania twardych materiałów, takich jak kryształy i kamienie szlachetne, w taki sposób, że mają sto identycznych aspektów w kilku kierunkach, jest bardzo skomplikowane zadanie; w każdym kierunku odbitego światła muszą być najpierw obliczane przez komputer, to musi być symulowane 3D, optymalne i w końcu przekształca się w programach sterujących dla skomplikowanych maszyn. "